Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Autorskie kampanie Facebook

  • ExpertLike

Autorskie kampanie reklamowe FACEBOOK FANPAGE PROFIL FB

Kup ➤ AUTORSKIE KAMPANIE REKLAMOWE FACEBOOK ❤️ indywidualnie dopasowane do strony firmowej fanowskiej FB lub profilu osobistego ⭐ promocja od 57.99 zł ✅ Tanio, bezpiecznie, szybko. Aktywni i realni użytkownicy. Zdobądź fame!

instrukcja zamawiania expertlike

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
57,99 zł
Zamawiana ilość lajków:
Zamawiana ilość reakcji:
Zamawiana ilość komentarzy:

  • Obsługujemy bezpieczne i szybkie płatności 24/7 Obsługujemy bezpieczne i szybkie płatności 24/7
  • Jesteśmy polską firmą obsługującą osoby prywatne i firmy Jesteśmy polską firmą obsługującą osoby prywatne i firmy
  • Skutecznie pomagamy pozyskiwać interakcje od 2012 roku Skutecznie pomagamy pozyskiwać interakcje od 2012 roku
  • Oferujemy najwięcej usług na Facebooka w Polsce Oferujemy najwięcej usług na Facebooka w Polsce
  • Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 12 miesięcy w roku Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 12 miesięcy w roku

Autorskie kampanie Facebook

Zamówienie autorskiej kampanii Facebook polega na dodawaniu przez nas interakcji w postaci lajków lub/i komentarzy lub/i reakcji super/wow pod postami przez dany okres czasu (maksymalnie 30 dni) do materiałów publikowanych na FanPage’u lub profilu osobowym w jednym z dwóch modeli:

1) śledzimy Twój fanpage/profil - sprawdzamy 1 raz na dobę i przy nowo dodanych postach dodajemy określoną ilość lajków, komentarzy, reakcji,

lub

2) przesyłany jest do nas każdego dnia (lub wtedy kiedy zostanie dodany nowy materiał na FanPage’u/profilu), a my będziemy pozyskiwać do niego interakcje.

Jest to najczęściej wybierana opcja ponieważ nie trzeba składać codziennie (lub co kilka dni) zamówienia tylko raz zamawia się i przez okres kilku tygodni (maksymalnie miesiąc) wykorzystywane są zamówione interakcje z dostępnej puli. Drugi atut jest taki, że masz gwarancję dodania lajków/komentarzy/reakcji przez 7 dni w tygodniu oraz przy wyborze pierwszej opcji nie musimy dostarczać informacji o nowym materiale tylko sami śledzimy Twój FanPage/profil i minimum raz dziennie dodawane są lajki, komentarze, reakcje. Samodzielnie wybierasz do jakich postów mają być dodawane interakcje oraz w jakie dni, a także w jakiej ilości i ilości. Wszystkie działania są wykonywane ręcznie bez użycia botów i automatów.

Zamów pakiet z polubieniami/komentarzami/reakcjami i zdecyduj czy chcesz przesyłać nam cyklicznie linki do postów (opcja 2), które mamy lajkować/komentować np. jeżeli zamówisz pakiet interakcji to wystarczy, że będziesz przesyłać przez kolejne wybrane przez Ciebie dni link do posta i bez ponownego składania zamówienia będziemy pozyskiwać lajki, reakcje, komentarze wykorzystując wcześniej zamówioną pulę polubień/komentarzy/reakcji z rozłożeniem ilościowym zamówionej sumy interakcji na kilka postów czy chcesz zdecydować się na to abyśmy sami śledzili Twój fanpage/profil i bez Twojego udziału (informowania nas) będziemy dodawać np. 1 raz dziennie zadeklarowaną ilość lajków, komentarzy, reakcji do bieżącego (lub bieżących) postów.

Wybierasz czy chcesz zamówić lajki czy reakcje czy komentarze - możesz zamówić wszystkie interakcje, możesz zamówić np. tylko lajki, reakcje lub komentarze, a możesz też np. zamówić lajki i komentarze bez reakcji - jest pełna dowolność i to Ty decydujesz na czym Tobie najbardziej zależy.

Nie musisz codziennie składać zamówienia - wystarczy 1 raz zamówić większą ilość i z puli będą wykorzystywane interakcje.

Opcjonalnie śledzimy nowododane posty i wyręczamy Ciebie w informowaniu nas do którego posta mamy dodać lajki/komentarze/reakcje.

Pozyskujemy interakcje 7 dni w tygodniu.

Kampanie mogą być wykonywane na fanpage'u lub koncie profilowym.Dlaczego warto zamówić autorską kampanię Facebook?

Obecność w mediach społecznościowych jest niesamowicie ważna, jeśli chodzi o prowadzenie biznesu. Jednak samo założenie konta i dodawanie tam postów raz na jakiś czas nie wystarczy. Nasze profile muszą zostać zauważone przez użytkowników, a najszybszym sposobem, żeby to się stało jest zainwestowanie w autorskie kampanie na Facebooku. Dlaczego?

Usługa tego rodzaju polega na tym, że wykupujemy sobie polubienia i komentarze pod naszymi postami. Wszystkie te reakcje pojawiają się przez maksymalnie 30 dni, ale to w stu procentach wystarczająco, żeby zwrócić uwagę odbiorców. Dlaczego? Algorytmy Facebooka polecają użytkownikom popularne posty, a więc jeśli na naszym profilu nagle pojawi się duża ilość reakcji, portal będzie pokazywał go autentycznym osobom, a więc naszym potencjalnym klientom. Dzięki temu zaczynamy generować prawdziwy ruch, a nasza strona zyskuje na popularności. W dodatku kampania ta dostosowuje się do Twoich potrzeb - możemy lajkować i komentować wszystkie najnowsze posty, lub możesz samodzielnie wysyłać nam linki do tego, co ma zyskać na popularności.

Co wyjątkowego oferują nasze autorskie kampanie na Facebooku?

Kampania, którą mamy w ofercie jest wyjątkowa, bo w przeciwieństwie do większości innych, właściciel strony nie musi martwić się składaniem zamówień każdego dnia, żeby utrzymać ruch na swojej stronie. Zamiast tego, wykupujemy wybrany pakiet interakcji i są one dystrybuowane pod naszymi nowymi postami każdego dnia. Specjaliści będą obserwować Fanpage i na bieżąco dodawać polubienia oraz komentarze do najnowszych postów. A to tylko jeden z dwóch modeli, w jakich pracujemy. Poza tym, właściciel strony może przesyłać nam przez miesiąc posty, pod którymi mają pojawiać się reakcje. Dzięki temu możemy zdecydować które wpisy mają zostać wywindowane, a które tego nie potrzebują.

System ten jest niesamowicie wygodny, bo tak naprawdę dokonujemy transakcji tylko raz i przez okres liczący nawet 30 dni nie musimy martwić się niczym. Nasz profil na Facebooku będzie rósł, a my będziemy mogli obserwować przyrost autentycznych użytkowników, którzy zaczynają interesować się treściami na naszej stronie.

Co więcej, polubienia i komentarze pochodzą w stu procentach z Polski, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się dziwnymi treściami w obcych językach na swojej stronie na Facebooku.

Czy to się opłaca?

Bez wątpienia. Wykupienie tego rodzaju autorskiej kampanii na Facebooku jest inwestycją w przyszłość naszego biznesu. Dzięki temu, że przez jakiś czas będziemy generować bardzo duży ruch na stronie, później zaczną się na niej pojawiać autentyczni użytkownicy, którzy będą mogli stać się Twoimi klientami. Istnienie w social mediach jest niesamowicie istotne dla biznesu w obecnych czasach, bo to właśnie tam jesteśmy w stanie przeprowadzić najbardziej skuteczną reklamę. A więc pieniądze, które przeznaczymy na budowanie zasięgów naszego Fanpage'a na Facebooku zwrócą nam się w bardzo szybkim tempie.

Nie świadczymy usług pisania recenzji, opinii, czy rekomendacji konsumenckich. Nie ma możliwości promowania wszystkich treści tj. szerzących nienawiść, opinii, recenzji na temat usługi/produktu/firmy, rekomendacji,  obraźliwych treści, treści niezgodnych z prawem, materiałów o charakterze erotycznym lub namawiających do popełnienia czynu niezgodnego z prawem lub dobrymi obyczajami, treści mających charakter manipulacyjny, nieuczciwych ofert handlowych, ofert związanych ze zdrowiem i medycyną, ofert związanych z bankowością i finansami, sprzedażą alkoholu, wyrobów tytoniowych, narkotyków, materiałów mających związek z bronią, materiałów politycznych. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia realizacji zamówienia jeśli treści komentarzy mają służyć do łamania prawa czy też opiniowania usług, produktów oraz firm.

ExpertLike

Opinie Klientów o produkcie
Poniższe opinie nie zostały potwierdzone zakupem - nie weryfukujemy dodawanych opinii.
Ocena: 


2020-04-18
Od kiedy wiem o autorskich kampaniach ciągle z nich korzystam

Super rozwiązanie dla osób, które dużo dodają postów w skali miesiąca i ułatwia to pozyskiwanie nowych lajków bez konieczności częstego składania zamawiania. Komentarze też są extra, dlatego połączenie tych dwóch usług jak dla mnie jest mistrzostwem świata i do tego trzeba podkreślić to, że dużo taniej taki pakiet wychodzi.

Napisz swoją opinię

Oceń