Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Polskie interakcje w pakietach Facebook

  • ExpertLike

Polskie interakcje w pakietach FACEBOOK FANPAGE FB

Kup ➤ POLSKIE INTERAKCJE W PAKIETACH FACEBOOK ❤️ FANPAGE komentarze ⭐ polubienia, lajki od 122.99 zł ✅ Tanio, bezpiecznie, szybko. Zdobądź fame!

instrukcja zamawiania expertlike

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
122,99 zł
Rodzaje pakietów:

  • Obsługujemy bezpieczne i szybkie płatności 24/7 Obsługujemy bezpieczne i szybkie płatności 24/7
  • Jesteśmy polską firmą obsługującą osoby prywatne i firmy Jesteśmy polską firmą obsługującą osoby prywatne i firmy
  • Skutecznie pomagamy pozyskiwać interakcje od 2012 roku Skutecznie pomagamy pozyskiwać interakcje od 2012 roku
  • Oferujemy najwięcej usług na Facebooka w Polsce Oferujemy najwięcej usług na Facebooka w Polsce
  • Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 12 miesięcy w roku Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 12 miesięcy w roku

Pakiety Facebook

Witaj Internauto!

Czy marzysz o założeniu własnej strony na Facebook'u?

Chciałbyś zbierać mnóstwo komentarzy? Kciuków w górę?

Masę odbiorców i zostać sławną osobą? Zarabiać na Facebook'u?

Tylko ze względu na własną pracę nie masz czasu żeby to rozbujać?

Jest sposób, dzięki któremu szybko bez poświęcania czasu uda się to zrobić.

Wystarczy, abyś wszedł na stronę www.expertlike.pl

Polskie pakiety interakcji Facebook

Wszystkie produkty i usługi w sklepie ExpertLike.pl mają postać elektroniczną i tym samym dostawa jest zawsze bezpłatna.

Sklep posiada szeroki wachlarz usług związany z Facebook'iem. Osoby najbardziej wymagające znajdą tutaj coś dla siebie. Nie łatwo zaistnieć w internecie, gdy co druga osoba również próbuje swoich sił. Dzięki naszemu sklepowi jesteś w stanie przeskoczyć te osoby bez większych problemów. Przecież większość z nas chce czegoś więcej niż pozostać przeciętnym człowiekiem. Era internetu sprowadziła całą komunikację oraz informacje o ludziach i świecie właśnie na Facebook. Tutaj pomożesz sobie bez ryzyka zaskakując znajomych i nie tylko! Wiele sławnych osób, zanim uzyskało rozgłos na Facebook'u korzystało właśnie z takich usług. Nawet jeśli nikt nie mówi o tym głośno bądź pewien, że w obecnych czasach mało komu udaje się zdobyć wielki rozgłos nie korzystając z takich usług.

Kup pakiety interakcji z Polski na FanPage FB

Niewielkim kosztem za ciebie, rozwiniemy twoją stronę na Facebook'u w piorunującym tempie. W sklepie możesz kupić lajki oraz gotową stronę fanowską tzw. FanPage, która zostanie dostosowana do twoich potrzeb i wymagań.

Jest to idealna i pewna opcja, aby dać rozgłos swojej firmie, wypromować swoją osobę bądź spełniać swoje marzenia i dzielić się z tym z tysiącami ludzi.

Zestaw komentarze, lajki, polubienia na Facebooka

Każda strona oraz osoba jest traktowana indywidualnie. Jeśli masz plan na siebie to my pomożemy ci zrealizować go tak szybko jak tylko to możliwe. Zapraszamy do współpracy! Satysfakcja gwarantowana!

* Pakiety są przeznaczone do fanpage'y (nie do prywatnych kont profilowych).

** Możemy sami napisać komentarze lub opcjonalnie prześlij nam swoje treści komentarzy - inaczej zostają dodane losowe komentarze, których nie można zmienić (edytować), wymienić ani usunąć. Możesz przesłać treści komentarzy na końcu składania zamówienia w "wiadomości dla sklepu" lub jeżeli chcesz zawrzeć w treści komentarzy emotikony czy też treści jest dużo to prosimy wysłać treści poprzez adres e-mail [email protected] (1 komentarz = 1 linia/wierz, oddzielaj poszczególne komentarze klikając na klawiaturze "enter").

Nie świadczymy usług pisania recenzji, opinii, czy rekomendacji konsumenckich. Nie ma możliwości promowania wszystkich treści tj. szerzących nienawiść, opinii, recenzji na temat usługi/produktu/firmy, rekomendacji,  obraźliwych treści, treści niezgodnych z prawem, materiałów o charakterze erotycznym lub namawiających do popełnienia czynu niezgodnego z prawem lub dobrymi obyczajami, treści mających charakter manipulacyjny, nieuczciwych ofert handlowych, ofert związanych ze zdrowiem i medycyną, ofert związanych z bankowością i finansami, sprzedażą alkoholu, wyrobów tytoniowych, narkotyków, materiałów mających związek z bronią, materiałów politycznych. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia realizacji zamówienia jeśli treści komentarzy mają służyć do łamania prawa czy też opiniowania usług, produktów oraz firm.

ExpertLike

Opinie Klientów o produkcie
Poniższe opinie nie zostały potwierdzone zakupem - nie weryfukujemy dodawanych opinii.
Ocena: 


2019-06-23
Można zaoszczędzić wybierając pakiety Facebook

Zamawiam cyklicznie pakiety z interakcjami na firmowy fanpage i uważam, że jest to genialne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć kilka usług w jednej paczce. Wszystkie kliknięcia są z polskich kont, a realizacja usługi rozpoczyna się w dniu złożenia zamówienia :) Brawo! ExpertLike pokazał kolejny raz, że pod każdym kątem myśli o wygodzie zamawiających.

Ocena: 


2019-04-16
Pakiety Facebook to produkt na który długo czekaliśmy

Polecam serdecznie pakiety z interakcjami na FB.

Napisz swoją opinię

Oceń