Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Facebook to obecnie najbardziej modny portal społecznościowy. Istnieje nawet powiedzenie, że kto nie ma tam konta - nie istnieje. Strona ta służy wielu celom. Niektórzy używają jej jedynie, aby komunikować się ze swoimi znajomymi, inni by chwalić się zdjęciami ze ślubu i podróży poślubnej, jeszcze inni lajkują śmieszne obrazki, albo udostępniają je swoim znajomym. Jest również taka grupa użytkowników, która bierze udział w licznych konkursach organizowanych wśród społeczności Facebooka. Zasady tych konkursów są różne. W większości albo są to losowania, albo to użytkownicy decydują o tym, komu należy się główna nagroda.

Często wyszukiwane:

  1. Gdzie kupić lajki konkursowe pod zdjęcie, film, post, komentarz?

  2. Jak pozyskać lajki na konkurs w serwisie Facebook?

  3. Czy ExpertLike oferuje polubienia na konkurs?

  4. Skąd zdobyć Polskie lajki na konkurs Facebook?

W tym drugim wariancie - im więcej znajomych mamy, tym więcej polubień możemy uzyskać. Jednak nie zawsze jest to takie łatwe. Istnieją jednak sposoby, aby wygrywać takie konkursy. Tak jak wszystko - nawet polubienia można kupić. To ty decydujesz, ile potrzebujesz dokupić lajków, aby wygrać. Nie przepłacasz więc. Ceny pakietów polubień nie są wysokie. Profile, które będą klikały "Lubię to" pod twoim zdjęciem, czy postem konkursowym wyglądają bardzo realnie, nie musisz więc się martwić, że twoja wygrana będzie wyglądała na zaplanowaną. 

Dostępne są lajki konkursowe w kilku wariantach:

SPRAWDŹ CO POTRAFI EXPERTLIKE !!!

Kupienie lajków to alternatywa dla zwykłego zapraszania znajomych, czy pisania do każdego z osobna z prośbą o polubienie twojego postu. Ludzie nie lubią takich próśb i rzadko takie działania przynoszą dobre rezultaty. Wygrana w konkursie może być Twoja, jeśli kupisz potrzebną ilość kliknięć. Warto brać udział w konkursach, nawet gdy nie mamy wielu aktywnych i chętnych do pomocy znajomych. Wygrana jest w zasięgu możliwości każdego - nie tylko osób, które zaprosiły do znajomych całe miasto w nadziei na wsparcie. Jeśli jesteś przeciętnym użytkownikiem portalu Facebook - też możesz wygrać. Jeśli tylko chcesz i podejmiesz odpowiednie kroki.