Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Facebook jest obecnie najbardziej popularnym portalem społecznościowym. I tak już niezliczona ilość użytkowników ciągle rośnie. Facebook to również miejsce w sieci, gdzie jest pełno różnego rodzaju konkursów. Organizowane są one przez profile znanych i mniej popularnych firm i organizacji. Z konkursami tak to już jest, że każdy chce je wygrywać. Niejednokrotnie, aby stać się zwycięzcą konkursu na Facebooku należy zdobyć jak najwięcej polubień pod swoim postem, komentarzem, czy zdjęciem. Nawet jeśli mamy na fejsie całą rzeszę znajomych to i tak nie daje nam to gwarancji, że dany konkurs wygramy.

Wysokiej jakości polubienia na konkurs Facebook pod komentarzem, zdjęciem, filmem, postem od Polskich użytkowników

Wiele osób na tym portalu społecznościowym się nie udziela, nie wrzuca zdjęć z wakacji, nie gra w żadne gry, nie komentuje niczyich postów - ceni sobie anonimowość, pozostaje biernymi obserwatorami profili swoich znajomych. Takie osoby nawet jeśli cię znają osobiście nie klikną "Lubię to", by ci pomóc. Jednak nie martw się - nie musisz rezygnować z konkursów. Istnieją opcja, która powiększy liczbę polubień twoich postów. Polubienia na konkurs Facebook możesz z łatwością kupić. Podobnie jak wyświetlenia, subskrypcje, czy obserwacje na innych portalach.

Dostępne są polubienia na konkurs na portalu Facebook w kilku wariantach:

Przetestuj już Dzisiaj nasze usługi i dołącz do grona zadowolonych Klientów serwisu ExpertLike!

To ty decydujesz ile polubień chcesz dodać na swoim profilu - może część z nich już masz. Może wystarczy tylko kilka, aby pokonać osobę, z którą się ścigasz na ostatniej prostej przed metą. Fani twojego postu konkursowego, czy zdjęcia będą mieli bardzo realistyczne profile - nie musisz się bać, że zostanie to odkryte. Wszyscy będą uważać, że to twoi znajomi - przecież tak na prawdę możesz znać te osoby. Na pewno koszt pozyskania polubienia jest niczym w porównaniu do radości z wygranej w konkursie. Warto więc pomóc szczęściu.