Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij
  • Facebook

Założenie nowego FanPage'a, personalizacja, pozyskanie fanów / polubień / lajków Facebook FP FB

59,99 zł Brutto

Prowadzisz firmę? Masz sklep internetowy, ale nie osiąga ona takich obrotów i wejść jakich sobie życzysz. Nic bardziej prostszego. Rozwiązaniem jest FanPage.

Opcje zakładania FanPage'a i ilość fanów:

  • Ruch z Facebook'a pochodzenia Polskiego Ruch z Facebook'a pochodzenia Polskiego
  • Gwarancja wykonania usługi najwyższej jakości Gwarancja wykonania usługi najwyższej jakości
  • Wartościowe konta profilowe od aktywnych użytkowników Wartościowe konta profilowe od aktywnych użytkowników

Prowadzisz firmę? Masz sklep internetowy, ale nie osiąga ona takich obrotów i wejść jakich sobie życzysz. Nic bardziej prostszego. Rozwiązaniem jest FanPage.

Co to takiego ?

Otóż fanpage'e to produkty oferowane przez twórców Facebook'a. Można powiedzieć że są pewnego rodzaju „ profile”, nie przeznaczone jednak dla zwykłych użytkowników ale dla firm. Możesz w nim podać opis firmy, dane kontaktowe, zdjęcia produktów czy usług oferowanych przez twoją firmę.

Co fanpage'e dają twojej firmie ?

FanPage'e dają wiele nowych możliwości twojej firmie. Z racji tego że funkcjonuję w tak popularnym mediach społecznościowych jak Facebook, gdzie liczba użytkowników przekroczyła 2 miliardy, z czego 12 mln to Polacy pozwala znaleźć nowych klientów, budować dobry wizerunek swojej firmy, jak również udostępniać informację o zmianach, promocjach czy nowych produktach w naszej firmie. Dzięki niemu zyskasz większą liczbę klientów, co za tym idzie większe obroty. Kolejną korzyścią z posiadania FanPage'a jest to, że im dłużej będziesz go posiadał tym więcej osób będzie go obserwować, a twoja firma zamieni się z rozpoznawalną markę.

Jak zacząć ?

Jeżeli chodzi o założenie FanPage'a to jest ono stosunkowo proste, jednak nie w tym tkwi problem. Osoby nie doświadczone, po założeniu FanPage'a będą miały problem ze zdobyciem fanów i polubień, które umożliwiają rozwój twojego FanPage'a. Nie chodzi ci przecież o mała reklamę na Facebook'u ale o rozgłos i klientów. Tutaj przychodzi z pomocą nasza firma.

Czym się zajmujemy ?

Jesteśmy firmą zajmującą która współpracuję z firmami w całej Polsce. Założymy dla ciebie FanPage'a czy strony fanowskie. Zadbamy o jego wygląd, cześć merytoryczną i budowę. Zadbamy o to by twoja firma dobrze wyglądała na Facebook'u i przynosiła prawdziwe zyski. Aby to osiągnąć będziemy dodawać polubienia, pozyskiwać fanów, którzy pomogą w zyskiwaniu popularności. Jesteśmy na rynku od kilku lat, dbamy o zadowolenie naszych klientów.

Nie przedkładamy jednak tego nad bezpieczeństwo i nienaruszalność twoich danych. Zaufało nam wielu klientów, zaufaj i Ty.

ExpertLike

Opinie Klientów o produkcie

Ocena: 


2018-05-04

Polecam

Polecam usługi.

Napisz swoją opinię

Założenie nowego FanPage'a, personalizacja, pozyskanie fanów / polubień / lajków Facebook FP FB

Prowadzisz firmę? Masz sklep internetowy, ale nie osiąga ona takich obrotów i wejść jakich sobie życzysz. Nic bardziej prostszego. Rozwiązaniem jest FanPage.

Napisz swoją opinię