Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij
  • Facebook

Polubienia "Przykro mi" Facebook pod zdjęciem filmem tekstem wpisem postem oceną opinią gwiazdkami Lajki FB FP

11,99 zł Brutto

Polubienia "Przykro mi" w serwisie Facebook pod zdjęciem, filmem, tekstem to idealny sposób, aby okazać to co się myśli i czuje o wpisie, który został zamieszczony na FanPage'u.

Zamawiana ilość kliknięć "Przykro mi":

  • Ruch z Facebook'a pochodzenia Polskiego Ruch z Facebook'a pochodzenia Polskiego
  • Gwarancja wykonania usługi najwyższej jakości Gwarancja wykonania usługi najwyższej jakości
  • Wartościowe konta profilowe od aktywnych użytkowników Wartościowe konta profilowe od aktywnych użytkowników

Polubienia "Przykro mi" w serwisie Facebook pod zdjęciem, filmem, tekstem to idealny sposób, aby okazać to co się myśli i czuje o wpisie, który został zamieszczony na FanPage'u. Jeżeli jesteście zainteresowani ,,boostowaniem'' czyli tzw. wspomaganiem kogoś pracy która wstawia zdjęcia lub filmy wideo, pisze posty na Facebook'u, to znaleźliście idealną stronę na której pozyskasz cenne interakcje na FanPage do których należą m. in lajki "Przykro mi". Właśnie u nas za nie wielką opłatę, możecie wykupić reakcję pod postem użytkownika ,,Przykro mi''. Jest to prosty sposób na wyrażenie odczuć, a dodatkowo zwiększa zasięg danego postu, dzięki czemu czyni go mniej lubianym i bardziej spostrzegawczym. W dodatku na naszej stronie możecie zakupić również takie usługi jak: kupno wszystkich reakcji pod postami oraz obserwacji na FanPage.

Tylko u nas są tak niskie ceny za tak duży współczynnik promocji twojego postu lub FanPage'a. Nie marnuj czasu na zdobywanie obserwatorów przez kilka miesięcy, kup u nas już od 19, 99 zł interakcje i ciesz się dużym zainteresowaniem na twojej stronie Facebook!

Ponadto możesz umieszczać tam co ci się podoba, nawet reklamy na czym sam możesz zarobić! Kupno na naszej stronie to inwestycja w przyszłość, lecz możecie też podbudować swoje morale dzięki kupnie like'ów pod wpisem, postem z foto lub wideo na FB.

Facebook słynie z "lajkowania", udostępniania postów, a także komentowania. W niedawnym czasie bardzo popularną formą wyrażania emocji i tego co sądzimy o danym poście, zdjęciu czy też nagrania stały się emotki. Jedną z nich jest emotikona PRZYKRO MI, która ma smutną twarz i spływającą łzę. Jasno przekazuje emocje, które jej towarzyszą. Na pewno wielokrotnie spotkaliście się ze smutnymi obrazkami przedstawiającymi życiowe tragedie. Niezręcznie i nie na miejscu byłoby reagowanie na taką treść zwykłym "lajkiem", który oznacza lubię to, a przecież nie lubimy niczyjej tragedii ani nieodpowiednim w takiej sytuacji jest emotka serduszka czy zdziwienia. Najodpowiedniejsza w takim wypadku jest polubienie PRZYKRO MI pod zdjęciem Facebook. Klarownie wyjaśnia, że współczujemy autorowi postu lub osoby dotkniętej przykrą sytuacją na zdjęciu. Pozyskanie tej emotki jest bardzo proste i nie wymaga wielu starań. Najprostszym sposobem na uzyskanie polubienia PRZYKRO MI pod komentarzem lub zdjęciem jest wywołanie takich odczuć u adresata. Oglądający lub czytający powinno poczuć współczucie a nawet smutek po ujrzeniu udostępnionej przez nas treści. Najszybciej takie emocje można wzbudzić poprzez opisanie tragedii, która spotkała nas lub kogoś bliskiego z naszego otoczenia. Zaginięcie psa, spłonięcie domu czy informacja o wypadku szybko sprawi, że pod zdjęciem lub komentarzem zaczną pojawiać się w porażającej ilości polubienia wyrażające litość i współczucie za pomocą emotikony PRZYKRO MI. Jeśli jednak nie chcemy wzbudzać niczyjej litości ani opisywać smutnych historii czy też wykorzystywać tragicznych sytuacji ludzi, zawsze możemy skorzystać ze specjalnie przygotowanych obrazków pod zbieranie konkretnych polubień. Dla przykładu: można poprosić ludzi aby zaznaczali polubienie PRZYKRO MI jeśli są kobietami lub jeśli należą do konkretnej grupy wiekowej. Kryteria należą już do nas. W takiej sytuacji lajk PRZYKRO MI nie odzwierciedla stanu emocjonalnego, a tylko podaje informacje o przynależności do konkretnej grupy.

ExpertLike

Opinie Klientów o produkcie

Ocena: 


2018-05-04

Polecam

Polecam :) Wierny Klient!

Napisz swoją opinię

Polubienia "Przykro mi" Facebook pod zdjęciem filmem tekstem wpisem postem oceną opinią gwiazdkami Lajki FB FP

Polubienia "Przykro mi" w serwisie Facebook pod zdjęciem, filmem, tekstem to idealny sposób, aby okazać to co się myśli i czuje o wpisie, który został zamieszczony na FanPage'u.

Napisz swoją opinię