Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Gotowe polskie FanPage'e Facebook

  • ExpertLike

Gotowe polskie FanPage'e FACEBOOK strony profile dla firmy FB

Kup ➤ GOTOWE POLSKIE FANPAGE'E FACEBOOK ❤️ STRONY PROFILE DLA FIRMY ⭐ FB z fanami 15 groszy za lajka POD KLUCZ ✅ Tanio, bezpiecznie, szybko. Zdobądź fame!

OTWÓRZ FACEBOOK

Link
1 699,00 zł
Ilość fanów i link do fanpage'a:

  • Obsługujemy bezpieczne i szybkie płatności 24/7 Obsługujemy bezpieczne i szybkie płatności 24/7
  • Jesteśmy polską firmą obsługującą osoby prywatne i firmy Jesteśmy polską firmą obsługującą osoby prywatne i firmy
  • Skutecznie pomagamy pozyskiwać interakcje od 2012 roku Skutecznie pomagamy pozyskiwać interakcje od 2012 roku
  • Oferujemy najwięcej usług na Facebooka w Polsce Oferujemy najwięcej usług na Facebooka w Polsce
  • Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 12 miesięcy w roku Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 12 miesięcy w roku

FanPage na sprzedaż Facebook

Odstąpimy uprawnienia do FanPage'y.

FanPage'e były założone kilka lat temu i mają realnie pozyskanych fanów - osoby same z własnej woli polubiły FanPage tj. nie ma "kupnych" fanów. Były tworzone jak jeszcze Facebook pozwalał naturalnymi sposobami generować zasięgi.

Koszt 15 gr za fana - TANIEJ NIŻ DOKUPOWANE POLUBIENIA !!!!!

Już Teraz wybierz FanPage dla siebie oszczędzając czas i pieniądze:

Sprzedam FanPage na Facebooku

Polski ruch.

FanPage są "czyste" nie ma ani 1 reklamy na nich, nie były spamowane, jesteśmy ich jedynymi administratorami. Mieliśmy plany co do ich użytkowania, ale przez brak czasu jesteśmy zmuszeni podzielić się FanPage'ami z kimś kto będzie miał czas i chęci zająć się nimi.

FanPage można przejąć i zarabiać na umieszczaniu reklam, bądź też można we własnym zakresie zmienić nazwę na dowolną czy też scalić/połączyć z inną stroną fanowską. Można promować swoje usługi lub produkty. To już od Państwa zależy w jaki sposób będziecie z niego/nich korzystać.

Kup gotowy FanPage z polskimi fanami FB

Wpisujemy e-mail i nazwę użytkownika osoby, której mamy przekazać uprawnienia.

Po złożeniu zamówienia przekazujemy uprawnienia administracyjne, a sami siebie usuwamy jako administratorów FanPage'a.

Masz pytania?

Zadzwoń: 500-579-700

Idealny produkty dla osób chcących zaoszczędzić czas oraz pieniądze przy tworzeniu i rozbudowywaniu FanPage'a od nowości.

Gotowy FanPage "pod klucz" usprawni biznes, uwiarygodni firmę i umocni pozycję na rynku, a także znakomicie przyda się osobie indywidualnej, która chce powiększyć grono fanów bez większego wysiłku.

1. FanPage jest bardzo przyszłościowy i jego wartość z miesiąca na miesiąc będzie rosła - przyszłościowy kanał komunikacji. Obecnie większa część naszych stron fanowskich jest "rozkręcona".

2. Po zakupie prosimy podać link do profilu, gdzie ma być przekazana rola administratora. Siebie oczywiście na koniec usuwam i jedynym administratorem FanPage'a zostaje osoba kupująca.

3. Realne polubienia - po ilości polubień, udostępnień i komentarzy widać, że są to realne strony fanowskie odwiedzane przez prawdziwych użytkowników od bardzo dawna.

4. Fani pochodzą z Polski - statystyki możemy wysłać wskazując konkretny FanPage.

5. FanPage'e są o charakterze ogólnym - wiek jest bardzo rozbieżny i mimo podobnej tematyki zakres wieku można powiedzieć, że jest od A do Z. Zamieszczona grafika prezentuje statystyki ze średnim wiekiem fanów.

6. Po zakupie można zmieniać nazwę/tytuł FanPage'a oraz link url i rozpocząć działalność mając już gotową stronę fanowską. Zmiana nazwy leży po stronie nowego administratora.

7. FanPage'e, które oferujemy na aukcjach były tworzone na przestrzeni kilku lat - najnowszy ma 6 miesięcy, a najstarszy 6 lat. Jeżeli komuś zależy na takiej informacji przed złożeniem zamówienia możemy po wskazaniu konkretnego FanPage'a udzielić takowy wiek.

8. Znaczna poprawa statystyk przy większym zaangażowaniu w FanPage - obecnie od lipca nie są dodawane posty i są zaniżone statystyki.

9. Jedynym właścicielem FanPage'a jest serwis Facebook, a my jesteśmy jedynymi administratorami każdej strony fanowskiej jaką oferujemy i sprzedajemy czas poświęcony na stworzenie FanPage'a oraz prawo do administrowania nim.

10. Koszt jednego polubienia to zaledwie 15 groszy brutto.

Polski FanPage do sprzedania Facebook

Przedsiębiorco! Chcesz zarabiać więcej? Chcesz aby twoja firma czy sklep zyskiwała na popularności? Chcesz, aby z każdym rokiem stawała się bardziej rozpoznawalna w sieci? Chcesz zyskiwać nowych klientów i potencjalnych inwestorów? Jeżeli tak to bardzo dobrze trafiłeś, bo jest to możliwe. Pewnie myślisz: Ale jak to? O czym on mówi? A co jeśli powiem, że reklama na Facebook'u może być rozwiązaniem tego problemu. Już spieszę z tłumaczeniem, otóż Facebook jest najpopularniejszym z mediów społecznościowych na świecie, wszyscy o nim słyszeli i prawie każdy ma założone na nim konto. Pomyśl, jakie to daje duże możliwości, wystarczy je tylko dobrze wykorzystać. Nie jest to może dziecinnie proste ale wystarczy wiedza a klienci będą pukać drzwiami i oknami. Tutaj z pomocą przychodzi nasza firma i specjaliści. Zawodowo zajmujemy się zakładaniem FanPage'y.

Polska gotowa strona fanowska/firmowa na sprzedaż

Czym są gotowe FanPage'e i FanPage stażowe?
Otóż FanPage jest rodzajem konta na Facebook'u. Działa na nim, można z niego wrzucać posty i informacje. Jedyne co go rożni od konta normalnego użytkownika to to, że jest przeznaczony dla firm. Podaję się na nim opis swojej firmy, rodzaj usług które dana firma wykonuje, właściciela, numer kontaktowy, link do strony w internecie i wiele wiele więcej. Możesz wrzucać z niego posty o promocjach, nowych artykułach w sklepie czy informacje o poszukiwaniu pracowników. Możliwości jest tak wiele, że każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie. Nasza firm oferuje FanPage pod klucz, czyli takie z których będziesz mógł od razu korzystać, wszystko ustalane jest indywidualnie z klientem i tworzone według jego pomysłu.

FanPage do przejęcia z fanami

Nasi doradcy pomagają w doborze odpowiednich informacji i odpowiadają na wszystkie pytania. Dodatkowo oferujemy sprzedaż FanPage'y z fanami, które zwiększą popularność firmy na samym początku, ponieważ należy pamiętać że ilość fanów danego FanPage'a kształtuje jego popularność, im jest ich więcej tym więcej będzie ich przybywać a co za tym idzie obroty firmy będą się sukcesywnie zwiększać. W obecnych czasach jest to korzystniejsza opcja reklamy niż tradycyjne banery, broszury czy reklama w telewizji czy gazecie. Jest ona również korzystniejsza finansowo i nie wymaga takich nakładów jak inne opcje reklamowe, a poza tym w dobie internetu i reklam internetowych, które wypierają tradycyjne reklamy, jest najlepszym wyborem.

Przekazanie uprawnień administracyjnych do profilu z polskimi fanami Facebook

Jeśli potrzebujesz strony fanowskiej na Facebook'u która ma być popularna a nie masz czasu na to by ją rozwijać to ten sklep jest idealnym miejscem gdzie możesz bardzo szybko dokonać zakupu lajków lub kupić gotową stronę fanowską, którą można później dostosować do własnych potrzeb lub wymagań firmy.

Zrobiony FanPage na FB na sprzedaż

Po co się męczyć i tracić czas na to by strona firmowa rozwijała się od zera jak można w szybki sposób wybić FanPage na sam szczyt i przebić konkurencję zdobywając jednocześnie niesamowitą popularność strony internetowej, która będzie królować na Facebook'u i z czasem w całym internecie dzięki czemu można zrealizować swoje marzenia i ambicje bez potrzeby poświęcania całego swojego życia na szukanie sposobu walki z konkurencją i zdobywanie popularności jak można szybko, tanio i bardzo sprawnie zrealizować swój cel i zająć się własnymi sprawami lub rozrywką zamiast niepotrzebnie ślęczeć nad Facebook'iem tracić swój cenny czas który można poświęcić na coś innego. Więc nie ma się co zastanawiać i lepiej zainwestować te kilka złotych, które z pewnością kiedyś wielokrotnie zwrócą się i dodatkowo staniesz się właścicielem niezwykle popularnej FanPage'a na Facebook'u który będzie spełniać swoje zadanie jednocześnie będąc na samym szczycie popularności dosłownie miażdżąc konkurencję swoją popularnością mając ogromny ruch, liczbę odwiedzin, całą masę komentarzy, ogromną ilość lajków dodawane przez nowe osoby, które jednocześnie zadbają o popularność udostępniając materiały z twojej strony internetowej które w niezwykle szybko będą się rozprzestrzeniać najpierw po Facebook'u, później po reszcie internetu by na końcu królować swoją popularnością w nieskończonej cyberprzestrzeni a ty będziesz mógł się cieszyć tym że zrealizowałeś swoje marzenie, spełniłeś ambicje i zaoszczędziłeś masę swojego bezcennego czasu, zdrowia i nerwów na to że twoja strona fanowska Fanpage była popularna.

ExpertLike

Opinie Klientów o produkcie
Poniższe opinie nie zostały potwierdzone zakupem - nie weryfukujemy dodawanych opinii.
Ocena: 


2020-01-08
Gotowy FanPage był dla mnie idealnym rozwiązaniem

Świetnie, że ktoś pomyślał o takim rozwiązaniu.

Ocena: 


2019-09-21
Przekazanie fanpage'a odbyło się profesjonalnie i szybko

Cieszymy się, że trafiliśmy na stronę ExpertLike! Nasza firma nie mogła trafić lepiej ponieważ dostaliśmy gotowy fanpage oszczędzając przy tym mnóstwo czasu i fani wyszły cenowo taniej niż gdybyśmy kupowali je detalicznie. Jesteśmy zadowoleni w 100% takiego rozwiązania.

Napisz swoją opinię

Oceń