Witryna korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Polityka Cookies »
zamknij

Opinie z polskich kont Google

  • ExpertLike

OPINIE z polskich kont na wizytówce GOOGLE mapy OCENY

Kup ➤ OPINIE Z POLSKICH KONT NA WIZYTÓWCE GOOGLE ❤️ MAPY OCENY PISANIE OPINII DODAWANE ⭐ GWIAZDEK OCEN za 39.99 zł ✅ Tanio, bezpiecznie, szybko. Aktywni i realni użytkownicy. Zdobądź fame!

instrukcja zamawiania expertlike

OTWÓRZ GOOGLE

Link
39,99 zł
Zamawiana ilość opinii:

  • Obsługujemy bezpieczne i szybkie płatności 24/7 Obsługujemy bezpieczne i szybkie płatności 24/7
  • Jesteśmy polską firmą obsługującą osoby prywatne i firmy Jesteśmy polską firmą obsługującą osoby prywatne i firmy
  • Skutecznie pomagamy pozyskiwać interakcje od 2012 roku Skutecznie pomagamy pozyskiwać interakcje od 2012 roku
  • Oferujemy najwięcej usług na Facebooka w Polsce Oferujemy najwięcej usług na Facebooka w Polsce
  • Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 12 miesięcy w roku Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 12 miesięcy w roku

Opinie Google

Na pewno każdy posiadający wizytówkę w Google wie, jak ważne są umieszczane na niej pozytywne opinie. Przecież każdy z nas, wybierając się do restauracji, kina, punktu rozrywki czy szukający firmy, która zrealizowałaby jego usługę, prawie zawsze najpierw czyta recenzje umieszczane o niej w internecie. Negatywne opinie mogą odwieźć nas od skorzystania z danej oferty. Bardzo lubimy też czytać długie opinie, które szczegółowo opisują satysfakcję osiągniętą ze skorzystania z usług danej firmy, zakupionego produktu lub wizyty w restauracji.

Kup opinie do wizytówki Google

Najpopularniejszym miejscem w internecie z opiniami jest właśnie wizytówka Google. Umieszczenie na niej recenzji jest najprostsze dla każdego użytkownika internetu. W szybki sposób można na niej umieścić swoją opinię i ocenić daną firmę określoną ilością gwiazdek.

Niestety ogólna ocena wielu firm w wizytówce Google jest często bardzo niesprawiedliwa. Wszyscy znamy ten mechanizm – niezadowolony klient z większym prawdopodobieństwem wystawi negatywną opinie i opisze swoje doświadczenie niż ten, który z naszych usług był zadowolony. Dzieje się tak dlatego, że ludziom z większą łatwością przychodzi krytyka, niż chwalenie. Przez to nawet jeśli mamy dużą ilość zadowolonych klientów i świadczymy usługi najwyższej jakości, nasza ocena w Google może być niska a stosunek pozytywnych recenzji do negatywnych opinii negatywny. Takie zjawisko może odstraszać potencjalnych klientów zainteresowanych naszą firmą i generować znaczne straty w budżecie przedsiębiorstwa. Dodatkowo nieuczciwa konkurencja może zamieszczać negatywne opinie o naszej firmie, co jest trudne do zweryfikowania i usunięcia, a jednocześnie jest dla nas niesamowicie krzywdzące…

Oceny Google 5 gwiazdek

W dodatku pamiętaj, że prawdopodobnie twoja konkurencja skorzystała już z typu usług oferowanych przez nas serwis! Widzimy po statystykach, że coraz więcej firm kupuje pozytywne recenzję, więc twoja firma nie może zostać z tyłu.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, osób posiadających działalność gospodarczą oraz firmy posiadających swoją wizytówkę w serwisie Google. Jeśli chcesz podnieść swój obrót i zyskać prestiż znanej i szanowanej firmy, powinieneś rozważyć skorzystanie z naszego serwisu.

Oferujemy pakiety pozytywnych recenzji. Nasza oferta zaczyna się już od 5 opinii kończąc na pakiecie 50 pozytywnych opinii w Google. Ceny wahają się już od 29,99 zł do 149,99 zł za największą ilość opinii. Koszt naszej usługi jest niezwykle atrakcyjny i niewielki w porównywaniu do zysków, jakie osiągniesz, przez zwiększenie ilości swoich klientów, którzy chętniej będą korzystać z twojej firmy generując realne zyski!

Opinie z ocenami Google Maps

Pełna dyskrecja jest gwarantowana. Wiemy doskonale, że jest to nietypowa usługa (a mimo to korzysta z niej większość przedsiębiorców) i na pewno nikt nie chce, żeby kupowanie opinii wyszło na jaw. Dlatego nasze opinie dodawane z różnych kont, pisane różnorodnymi stylami. Korzystamy również z wielu sprzętów i wielu adresów IP, więc recenzje są wiarygodne i nie do wykrycia przez nikogo, nawet przez Google.

Polskie opinie w wizytówce Google

Skorzystanie z naszych usług jest gwarancją najwyższej jakości. Mamy już bardzo wielu zadowolonych klientów, którzy często wracają do naszego portalu i korzystają z naszych usług. Zamówione przez ciebie recenzje będą dodane w szybkim czasie (jednak zachowujemy pewne okienka czasowe, aby uwiarygodnić opinie i nie dodać na przykład 30 opinii w krótkim przedziale czasu), więc już za niedługo będziesz mógł się cieszyć znacznym zwiększeniem obrotów twojej firmy i ogromnymi przychodami.

* Możesz przesłać swoje treści, możemy sami dodać treści lub wykorzystać losowe opinie, których nie można zmienić, edytować, usunąć.

ExpertLike

Opinie Klientów o produkcie
Ocena: 


2019-11-20
Nowy wymiar pozyskiwania opinii z Google

Nasza spółka regularnie posila się pomocą serwisu ExpertLike w pozyskiwaniu wartościowych opinii na wizytówce Google, które są pisane wyłącznie z polskich kont i przez człowieka są dodawane, więc wszystko bardzo naturalnie i realnie wygląda. Można rozłożyć opinie w czasie co jest dużym plusem. Podkreślić trzeba fakt iż opinie są dodawane z kont, które mają zdjęcia profilowe, historię i rzecz jasna imiona wraz z nazwiskami pochodzenia polskiego. Naprawdę polskie opinie pozyskiwane przez copywriterów z ExpertLike robią kolosalne wrażenie.

Napisz swoją opinię

Oceń